Київ, вул. Р. Окіпної, 1

+38 (095) 103 0 301

Показати

+38 (068) 309 77 45

Показати

+38 (099) 089 20 41

Показати

Діагностики перед установкою брекетів

Діагностики перед установкою брекетів

Якісна діагностика перед установкою брекетів

Діагностика - це обов'язковий процес, необхідний для розробки індивідуального плану лікування. Брекети - це поширений метод, що дозволяє виправити прикус і кривизну зубів. Ортодонтія відноситься до особливого розділу стоматології, що включає всі етапи, починаючи від етіології до вирішення найбільш складних проблем. Тому діагностика перед брекетами є невід'ємною складовою терапевтичного курсу.

У стоматологічному центрі «Дентал Сіті» ст.м. Лівобережна надається комплекс ортодонтичних послуг. Фахівці використовують передові технології, препарати та обладнання, гарантують якість результату, встановлюючи ціни нижче конкурентів.

Етапи діагностики перед установкою брекет системи

При першому відвідуванні лікар-ортодонт проводить консультацію, задає питання, отримуючи всі потрібні дані для складання повної клінічної картини. На даному етапі також:

 • заповнюється медична карта;
 • визначаються цілі клієнта;
 • проводиться огляд;
 • призначається ТРГ, рентген, КТ та інші методи дослідження.

Такий всебічний підхід і грамотна діагностика перед установкою брекет системи дають можливість підібрати зручний і ефективний апарат, що не тільки виправляє дефекти, але і створює ідеальний профіль.

Зверніть увагу! Точно сформувати поетапний план лікування без повноцінного обстеження на первинному огляді просто неможливо та й не коректно. Все тому що ортодонтія істотно виділяється на тлі суміжних спеціалізацій. У даній області лікування проводиться довго і грунтовно, базуючись на регулярних систематичних оглядах, необхідних для аналітики інтенсивності відгуків організму на той чи інший вплив.

Види і особливості брекетів

Додаткові методи дослідження призначені для складання максимально коректного терапевтичного курсу і проведення «математичних» розрахунків - куди і з якою силою можна переміщати зуби. Це також дозволяє підібрати оптимальну брекет-систему.

Всього існує кілька основних типів:

 •  металеві з гумкою - складаються з засувок і дуг;
 • безлігатурні - дуги фіксуються особливою замковою системою;
 • безметалеві - практично непомітні, виготовляються з кераміки або штучного сапфіра;
 • лінгвальні - кріпляться на внутрішній поверхні зубів, але підходять далеко не всім.

Окремим напрямком ортодонтичних апаратів є елайнери - капи (як правило з полікарбонату). Вони вважаються найбільш естетичними форматами. Якщо вам принципово мати гарну посмішку завжди, то безметалеві брекети і елайнери - це кращий варіант. Варто також врахувати, що носіння конструкцій триватиме всього кілька років (можливо 1 рік), а ефект зберігається на все життя.

 

Додаткова інформація про діагностику

Ця процедура умовно класифікується на два типи - базова і розширена. У першому випадку діагностика перед установкою брекетів включає:

 • рентгенівські знімки і/або КТ;
 • зняття відбитків і виготовлення гіпсової реалістичної моделі щелепи з зубами для проведення подальших розрахунків;
 • дослідження за допомогою артикулятора (як правило, зліпків);
 • фото обличчя і рота (усмішка, профіль і ін.) для вивчення естетичності і симетричності.

У деяких випадках зліпки знімаються за допомогою лицьової дуги для завантаження в артикулятор. Розширена діагностика перед брекетами може включати обстеження кісткової тканини навколо зубів, проведення ТРГ, МРТ та/або аксіографії. Це обов'язкові заходи перед установкою апаратів, що забезпечують якість результату.

У «Дентал Сіті» ст.м. Лівобережна вам нададуть повноцінну підтримку і розроблять максимально ефективний курс лікування. Провідні лікарі-ортодонти в Києві проведуть комплексну діагностику і запропонують всі можливі варіанти усунення проблем, в оптимальному співвідношенні фізіологічних особливостей організму і бюджету пацієнта.

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом