Київ, вул. Р. Окіпної, 1

+38 (095) 103 0 301

Показати

+38 (068) 309 77 45

Показати

+38 (099) 089 20 41

Показати

Седація для дітей та дорослих

Седація для дітей та дорослих

Сьогодні деякі пацієнти вважають за краще лікувати зуби в стані медикаментозного сну, інакше-седації. Седація дозволяє пройти лікування зубів уві сні, тобто з підвищеним комфортом. Сьогодні це відмінна альтернатива загальному наркозу з усіма його протипоказаннями і нюансами застосування. Після введення в організм седативного препарату зникають страх і тривога, а сам метод допомагає стабілізувати тиск і зняти нервову напругу.

Лікування зубів у сні

Під терміном “медикаментозний сон " зазвичай розуміють седацію або загальний наркоз. При лікуванні зубів використовують так званий "поверхневий наркоз", він як загальний наркоз, але людина як уві сні, її можна розбудити або штучно продовжувати дію седація (якщо потрібен додатковий час на лікування).
Шляхом введення в організм певних медикаментів досягається стан, при якому свідомість пацієнта притупляється або повністю відключається. Все залежить від того, який метод застосовується:

  • внутрішньовенна (глибока) – препарати вводять шляхом внутрішньовенної ін'єкції, після чого пацієнт занурюється в сон або стан напівсна;

  • інгаляційна-пацієнт вдихає певний препарат, в результаті чого його рефлекси притупляються, настає повне розслаблення, зникає страх і тривога, але при цьому людина залишається у свідомості і зберігає здатність реагувати на прості прохання лікаря;

Глибока внутрішньовенна седація може застосовуватися в якості самостійного методу знеболювання, а при ксенонової інгаляції потрібна місцева анестезія. Справа в тому, що сам по собі газ не знеболює, а лише знімає тривожність і неконтрольований панічний страх в разі, якщо пацієнт страждає дентофобією - боязню лікування зубів.

Медикаментозний сон Київ

Хочемо відмітити що у нас проводять седацію кращий анестезіолог, стоматолог зробить потрібний фронт роботи швидко та якісно!

Глибоку седацію також можна проводити перед будь-яким стоматологічним лікуванням, проте експерти в області стоматології рекомендують даний метод для складних процедур тривалістю понад дві години. Це підходящий варіант, якщо має бути складне видалення зубів мудрості, імплантація або, наприклад, кісткова пластика.

Розглянутий метод також рекомендують, якщо у пацієнта відзначається підвищений блювотний рефлекс або є всі ознаки дентофобії. Глибоке знеболювання застосовують і в тих випадках, коли у пацієнта алергія на місцеві анестетики. Лікування в стоматології в стані медикаментозного сну із застосуванням седативних препаратів абсолютно безпечно для здоров'я. Головне, звернутися в хорошу клініку і довіритися досвідченому кваліфікованому фахівцеві. Під час сну за станом пацієнта повинен спостерігати професійний анестезіолог, що фактично виключає ризики непередбачених ситуацій. Він буде моніторити всі життєво важливі показники організму і при необхідності вживе відповідних заходів для нормалізації стану.

Седація для дітей та дорослих

Препарати і дозування для внутрішньовенного введення лікар підбирає індивідуально для кожного пацієнта. При цьому він враховує його вагу, стан здоров'я і тривалість майбутнього лікування. Якщо буде необхідно, він введе додаткову дозу прямо під час операції. Для цього в вену на руці встановлюють спеціальний катетер, який залишається там до закінчення процедури. Перед лікуванням не можна їсти і пити протягом шести годин.

Седацію проводять не тільки дорослим, але і дітям. Це хороший спосіб повністю зняти тривожність, усунути страх і його фізичні прояви, заспокоїти пацієнта і провести лікування в максимально комфортних умовах.

 

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом